WWW.TOPDOLLS.NL
Himstedt Masterpieces
Serie 1997
Emmi
Emmi
Emmi
Emmi
Emmi
Emmi
|
Gegevens |
|
| Ontwerpster | Annette Himstedt |
| Naam | Emmi met stoel |
| Jaar | 1997 |
| Gelimiteerd op | 34 stuks |
| Grootte | 53 cm |
| Conditie pop | perfect |
| Min punten | Hoofdkapje mist |
| Conditie kleding | perfect |
| Compleet | Hoofdkapje mist |
| Certificaat | Ja |
| Originele doos | Ja |
| Opmerkingen | - |
|
Information |
|
| Designer | Annette Himstedt |
| Name | Emmi with chair |
| Year | 1997 |
| Limited | 34 pc. |
| Length | 53 cm |
| Condition doll | perfect |
| Disadvantage | Hat is missing |
| Condition clothes | perfect |
| Complete | Hat is missing |
| Certificate | Yes |
| Original box | Yes |
| Remarks | - |
|
Data |
|
| Künstler | Annette Himstedt |
| Name | Emmi mit Stuhl |
| Jahr | 1997 |
| Limitiert auf | 34 Stück |
| Größe | 53 cm |
| Zustand Puppe | Perfekt |
| Nachteil | Kappe fehlt |
| Zustand Kleidung | Perfekt |
| Komplett | Kappe fehlt |
| Zertifikat | Ja |
| Original Karton | Ja |
| Bemerkungen | - |
Naar het poppenoverzicht To the stocklist Zum Puppenübersicht
helma@topdolls.nl
Tel. 0031-610688079
WWW.TOPDOLLS.NL