WWW.TOPDOLLS.NL
Himstedt Master Pieces
Serie
1997
Keshia
& Orjo
Keshia & Orjo
Keshia & Orjo
Orjo
Orjo
Keshia
Keshia
Keshia
Keshia
|
Gegevens |
|
| Ontwerpster | Annette Himstedt |
| Naam | Keshia & Orjo |
| Jaar | 1997 |
| Gelimiteerd op | 76 stuks |
| Grootte | Keshia 61 cm, Orjo 56 cm |
| Conditie poppen | perfect |
| Min punten | - |
| Conditie kleding | perfect |
| Compleet | Ja |
| Certificaat | Ja |
| Originele doos | Ja |
| Opmerkingen | - |
|
Information |
|
| Designer | Annette Himstedt |
| Name | Keshia & Orjo |
| Year | 1997 |
| Limited | 76 pc. |
| Length | Keshia 61 cm, Orjo 56 cm |
| Condition doll | perfect |
| Disadvantage | - |
| Condition clothes | perfect |
| Complete | Yes |
| Certificate | Yes |
| Original box | Yes |
| Remarks | - |
|
Data |
|
| Künstler | Annette Himstedt |
| Name | Keshia & Orjo |
| Jahr | 1997 |
| Limitiert auf | 76 Stück |
| Größe | Keshia 61 cm, Orjo 56 cm |
| Zustand Puppe | Perfekt |
| Nachteil | - |
| Zustand Kleidung | Perfekt |
| Komplett | Ja |
| Zertifikat | Ja |
| Original Karton | Ja |
| Bemerkungen | - |
Naar het poppenoverzicht To the stocklist Zum Puppenübersicht
helma@topdolls.nl
Tel. 0031-610688079
WWW.TOPDOLLS.NL