WWW.TOPDOLLS.NL
Himstedt Kinder aus Porzellan
Serie 1997
Mimi & Alina
Mimi & Alina
Mimi
Mimi
Mimi
Mimi
Mimi
Mimi
Alina
Alina
Alina
Alina
|
Gegevens |
|
| Ontwerpster | Annette Himstedt |
| Naam | Mimi & Alina |
| Jaar | 1997 |
| Gelimiteerd op | 43 stuks |
| Grootte | 50 & 55 cm |
| Conditie poppen | perfect |
| Min punten | - |
| Conditie kleding | perfect |
| Compleet | Ja |
| Certificaat | Ja |
| Originele doos | Ja |
| Opmerkingen | Met porseleinen beren |
|
Information |
|
| Designer | Annette Himstedt |
| Name | Mimi & Alina |
| Year | 1993 |
| Limited | 43 pc. |
| Length | 50 & 55 cm |
| Condition dolls | perfect |
| Disadvantage | - |
| Condition clothes | perfect |
| Complete | Yes |
| Certificate | Yes |
| Original box | Yes |
| Remarks | with porcelain bears |
|
Data |
|
| Künstler | Annette Himstedt |
| Name | Mimi & Alina |
| Jahr | 1993 |
| Limitiert auf | 43 Stück |
| Größe | 50 & 55 cm |
| Zustand Puppen | Perfekt |
| Nachteil | - |
| Zustand Kleidung | Perfekt |
| Komplett | Ja |
| Zertifikat | Ja |
| Original Karton | Ja |
| Bemerkungen | mit Porzellan Bären |
Naar het poppenoverzicht To the stocklist Zum Puppenübersicht
helma@topdolls.nl
Tel. 0031-610688079
WWW.TOPDOLLS.NL